Home Avantaje Servicii Echipa Certificari Legaturi Contacte

Contacte - Cum ne gasiži


Cariere - trimiteti CV aici

Logistica Resita
  Marinela David
director adjunct
e-mail: marinela.david@eutralog.ro
tel: 004 0355 429573, 004 0771 688541
fax: 004 0355 423300, 004 0255 212132
Sebastian Craciun
expeditor international
e-mail: sebastian.craciun@eutralog.ro
tel: 004 0355 429576, 004 0743 032903
fax: 004 0355 423300, 004 0255 212132
  Simona Sobache
expeditor international
e-mail: simona.sobache@eutralog.ro
tel: 004 0355 429570, 004 0771 615705
fax: 004 0355/423300, 004 0255/212132
Cosmin Tocaciu
expeditor international
e-mail: cosmin.tocaciu@eutralog.ro
tel: 004 0355 429574
fax:004 0355/423300, 004 0255/212132
  Maria Craciun
expeditor international
e-mail: maria.craciun@eutralog.ro
tel: 004 0355/429571
fax: 004 0255/212132, 004 0355/423300
Remus Iovan
operator logistica
e-mail: remus.iovan@eutralog.ro
tel: 004 0355 423301
fax: 004 0355/423300, 004 0255/212132
  Malva Pantea
operator logistica
e-mail: malva.pantea@eutralog.ro
tel: 004 0355 429784
fax: 004 0255/212132, 004 0355/423300
Alexandra Holecz
operator logistica
e-mail: alexandra.holecz@eutralog.ro
tel: 004 0355 429793
fax: 004 0355/423300, 004 0255/212132
  Richard Radler
operator logistica
e-mail: richard.radler@eutralog.ro
tel: 004 0355 429786
fax: 004 0355/423300, 004 0255/212132
Logistica Timisoara
  Ec. Ion Cimpoca
sef departament transport
e-mail: ionica.cimpoca@eutralog.ro
tel: 004 0356 009201, 004 0771 688545
fax: 004 0256 227179
Gabriel Iosif
expeditor international
e-mail: gabriel.iosif@eutralog.ro
tel: 004 0356 009201, 004 0771 688692
fax: 004 0256 227179
  Claudia Paducel
operator logistica
e-mail: claudia.paducel@eutralog.ro
tel: 004 0356 009201, 004 0771 688693
fax: 004 0256 227179
Financiar, asigurarea calitatii, resurse umane si SSM
  Alexandra Savin
economist
e-mail: alexandra.savin@eutralog.ro
tel: 004 0355 423735
fax: 004 0355/423300
Steluta Govor
specialist SSM
e-mail: steluta.govor@eutralog.ro
tel: 004 0355 423735
fax: 004 0355/423300
  Ramona Tocaciu
inspector resurse umane
e-mail: ramona.tocaciu@eutralog.ro
tel: 004 0355 423735
fax: 004 0355/423300
Delia Sporea
functionar administrativ
e-mail: delia.sporea@eutralog.ro
tel: 004 0355 423735
fax: 004 0355/423300
  Mirela Gherman
functionar administrativ
e-mail: mirela.gherman@eutralog.ro
tel: 004 0771 615703, 004 0355 429793
fax: 004 0355 423300, 004 0255 212132
Conducere
  Ec. Mirela Ciobanu
director general
e-mail: mirela@eutralog.ro
tel: 004 0355 423735
fax: 004 0355/423300
Marinela David
director adjunct
e-mail: marinela.david@eutralog.ro
tel: 004 0355 429573, 004 0771 688541
fax: 0355/423300, 0255/212132
  Remus Ciobanu
director vanzari
e-mail: remus@eutralog.ro
tel: 004 0255 212130
Ec. Ion Cimpoca
sef departament transport
e-mail: ionica.cimpoca@eutralog.ro
tel: 004 0356 009201, 004 0771 688545
fax: 004 0256 227179
Sediu si Punct de lucru
  EU. TRA. LOG. REMI S.R.L.
adresa: Str. Timisorii nr.34
320232 Resita, ROMANIA

e-mail: office@eutralog.ro
adresa pentru corespondenta:
OP 4, CP 255, Resita

Punct de lucru Timisoara
adresa: Str. Dr. Grigore T. Popa nr.81
300291 Timisoara, ROMANIA

e-mail: office@eutralog.ro
adresa pentru corespondenta:
OP 4, CP 255, Resita